Komis sukien ślubnych – Śrem i okolice

Po uroczystości weselnej, wiele Panien Młodych zadaje sobie pytanie: co zrobić z suknią ślubną? Tej wyjątkowej kreacji, którą zakłada się tylko raz, można jednak nadać „drugie życie”. Nasz salon Sarah prowadzi także komis sukien ślubnych – miejsce, do którego można oddać zakupioną (również u nas) suknię. Suknia może więc zyskać nową, szczęśliwą właścicielkę. Każdą suknię możemy oczywiście dopasować do figury Klientki, wykonać odpowiednie zmiany i dobrać dodatki. Nasi doradcy, służą fachową radą i pomocą. Jeżeli chcesz oddać do komisu swoją suknię, skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia sukien ślubnych

Jesteś przyszłą Panną Młodą, która poszukuje swojej wymarzonej sukni i nie chce jej kupować, ale właśnie wypożyczyć? Zapraszamy do naszego salonu! Czekają na Ciebie suknie wyjątkowe, które z pewnością Cię oczarują. Komis sukien ślubnych Sarah oferuje atrakcyjne warunki wypożyczenia sukni.

Do skorzystania z usługi zachęcamy nie tylko mieszkanki Śremu, ale również takich okolicznych miejscowości, jak Leszno, Kościan, Gostyń, Środa Wielkopolska czy też inne pobliskich miast.

Komis sukien ślubnych Sarah serdecznie zaprasza!