Pierwsza Wizyta w Salonie

 

Każda kobieta w swoim Najważniejszym Dniu w Życiu pragnie wyglądać zjawiskowo i niepowtarzalnie. Rozumiemy to doskonale i staramy się, żeby tak właśnie było. Służymy wiedzą i doświadczeniem. Dlatego w dniu wyboru swojej wymarzonej kreacji warto pamiętać o trzech ważnych kwestiach, które sprawią, że czas spędzony w naszym salonie będzie przyjemny i satysfakcjonujący.

 

Po pierwsze… Pamiętaj o czasie.

Realizacja indywidualnego zamówienia może trwać około dwóch miesięcy, dlatego zachęcamy do wizyty nie później niż szacowany termin wykonania kreacji. Istnieje możliwość przyspieszenia zlecenia po wcześniejszej konsultacji z salonem. Na dzień przymiarek zarezerwuj co najmniej godzinę aby wybór Twojej sukni był przemyślany.

 

Po drugie… Przygotuj się.

Będzie nam miło jeśli w dniu przymiarek zrezygnujesz z makijażu, który mógłby ubrudzić przymierzane suknie. Kiedy upniesz włosy, zdobienia na plecach będą widoczne, a założenie welonu lub ozdób nie sprawi problemu.

 

Po trzecie… Co za dużo to nie zdrowo.

Pamiętaj, że każda osoba ma swój indywidualny gust. Im więcej osób tym więcej opinii, co z pewnością nie ułatwi Ci wyboru. Na przymiarki najlepiej wybierz się w towarzystwie dwóch bliskich Ci osób. Unikaj wizyty z dziećmi ponieważ pociechy szybko się nudzą i rozpraszają uwagę Twoich towarzyszy.

Do zobaczenia w salonie!


Zapraszamy